Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsku

Aktualnie znajdujesz się na:

Organy, Struktura, Kierownictwo

Zgromadzenie Wspólników

Funkcję Zgromadzenia Wspólników pełni Prezydent Miasta Gdańska


Rada Nadzorcza

Ziemowit Borowczak

 Przewodniczący  Rady Nadzorczej

prof. Jan Hupka  

 Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

dr Tomasz Brodzicki 

 Członek Rady Nadzorczej

Monika Nowakowska

 Członek Rady Nadzorczej

Marta Dargacz

            Członek Rady Nadzorczej

 

Zarząd Spółki

Grzegorz Orzeszko

     Prezes Zarządu

 

Działy

 

Biuro Zarządu / Sekretariat

 

Aniela Włodarczyk
Asystent Zarządu

tel.: 58 5731228
kom.: 668 606 225
e-mail: zut@zut.com.pl

Ochrona Danych

Anna Ruchlicka
Inspektor Ochrony Danych

e-mail: iod@zut.com.pl

Dział Gospodarki Odpadami

Magdalena Wawrzyniak
Kierownik

tel.: 58 326 01 19
kom.: 728 895 362
e-mail:mwawrzyniak@zut.com.pl

Dział Rozwoju i Inwestycji

Piotr Gołaszewski
Kierownik

tel.: 58 5731228
kom.: 606 817 332
e-mail: pgolaszewski@zut.com.pl

Dział Zasobów Ludzkich

Beata Chojnowska
Kierownik

tel.: 58 5731228
kom.: 504 623 684
email: bchojnowska@zut.com.pl

Dział Komunikacji i PR

Olimpia Schneider
Kierownik, Rzecznik Prasowy

tel.: 58 5731228
kom.: 728 895 375
e-mail: oschneider@zut.com.pl

Dział Ochrony Środowiska i BHP

Anna Kamińska
Kierownik

tel.: 571 600 124
email: akaminska@zut.com.pl

 

Dyrektor Finansowy

Agata Dołżycka
Dyrektor finansowy

tel.: 58 5731228
kom.: 506 293 434
email: adolzycka@zut.com.pl

 

Dział Księgowo-Finansowy

Katarzyna Polińska
Główna księgowa

tel.: 58 3260124
kom.: 600 010 769
email: kpolinska@zut.com.pl

Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

Lidia Krzyczyńska
Kierownik

tel. 58 326 01 16
kom.: 668 606 225
e-mail: lkrzyczynska@zut.com.pl

Zespół Informatyki

Maks Piotrowski

tel.: 58 5731228
kom.: 571 600 127
email: mpiotrowski@zut.com.pl

 

Dyrektor Produkcji

Jacek Wojda - Gburek
Dyrektor Produkcji

tel.: 600 496 347
email: jgburek@zut.com.pl

 

Dział Sortowania

Wojciech Krzykalski
Kierownik

tel.: 500 413 555
email: wkrzykalski@zut.com.pl

Dział Przetwarzania Biologicznego

Krzysztof Cichon
Kierownik

tel.: 510 026 120
email: kcichon@zut.com.pl

Dział Utrzymania Obiektów Budynków i Terenów

Mariusz Krotla
Kierownik

tel.: 692 949 126
email: mkrotla@zut.com.pll

Dział Utrzymania Ruchu

Dariusz Sakowicz
Kierownik

tel.: 728 895 369
email: dsakowicz@zut.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Data publikacji : 19.05.2014
Data modyfikacji : 04.10.2023
Podmiot udostępniający informację:
Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsku
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Aniela Włodarczyk Administracja
Osoba udostępniająca informację:
Aniela Włodarczyk Administracja
Osoba modyfikująca informację:
Aniela Włodarczyk

Opcje strony

do góry